Služby

Ocenění nemovitostí
Ocenění nemovitostí

Na základě našich dlouholetých zkušeností, vypracujeme zdarma odhad pro dědické řízení nebo jen stanovíme aktuální tržní cenu Vaší nemovitosti jen proto, abyste věděli...

Číst více
Potřebujete poradit
Potřebujete poradit

Chcete se stěhovat? Nestačí vám stávající byt? Zdědili jste nemovitost a uvažujete o prodeji? Dostali jste se do složité životní situace? Zkrátka pokud chcete poradit, nebo se jen ubezpečit, že Vaše rozhodnutí je tím správným i v očích odborníků, jsme na tu pro Vás!

Číst více
Právní služby
Právní služby

Spolupracujeme s renomovanými právními kancelářemi po celé České republice s dosahem i na Slovensko. Potřebujete někoho doporučit nebo vypracovat smlouvy? Máme řešení.

Číst více
VIP servis
VIP servis

Vlastníte něco speciálního, nebo chcete dát prodeji Vaší nemovitost VIP servis? Jste na správné adrese! Zajistíme služby profesionálního fotografa, přivezeme vhodné bytové doplňky a provedeme homestaging, natočíme videomedailon nemovitosti profesionálním týmem filmařů. Průvodcem může být známá osobnost dle Vašich představ. Zpracujeme profi katalog. Případně rádi splníme další Vaše přání. Poté oslovíme klienty z naší dlouhodobě budované databáze a Vaši nemovitost jim nabídneme na míru.

Číst více
Prodej nemovitosti na klíč
Prodej nemovitosti na klíč

Nemáte čas ani chuť zabývat se potřebnou přípravou při prodeji Vašeho majetku?

Číst více
Dluhová  řešení    exekuce
Dluhová řešení exekuce

Nezvládáte splácet svoje závazky? Zápasíte s exekucí? Nevíte jak opustit začarovaný kruh? Kontaktujte nás a společně najdeme nejlepší řešení.

Číst více
Reality Zavadil a partneři s.r.o.
Reality Zavadil a partneři s.r.o.
Na Příkopech 181
530 02
Spojil