Pronájem kanceláře, 233 m² - Ostrava

Ostrava | 233 m²

ID 00096
Kontakt
20 000 Kč za měsíc
bez DPH, včetně poplatků, + provize RK, včetně právního servisu

Nabízíme k pronájmu prostory s možností dlouhodobého užívání v obchodní lokalitě města.

V prostorách o velikosti 230 m2 ve druhém patře na ulici 28. října u Sýkorového mostu v Ostravě je široká škála možností využití, které přesahují tradiční kancelářské prostředí. Zde jsou některé z nich:

Obchodní showroom: Prostory mohou být přeměněny na elegantní showroom, ideální pro prezentaci produktů nebo služeb vaší firmy. Vystavte své produkty v atraktivním prostředí a přilákejte nové zákazníky.

Kreativní coworking: Vytvořte inovativní a inspirativní prostředí pro freelancery, start-upy a malé firmy. Coworkingový koncept může být atraktivní pro ty, kteří hledají flexibilní pracovní prostor a možnost spolupráce s ostatními.

Umělecký ateliér: Prostory mohou sloužit jako umělecký ateliér pro malíře, sochaře nebo další umělce. Díky světlým a prostorným místnostem poskytují ideální prostředí pro tvůrčí práci.

Výcvikové centrum: Zřiďte vzdělávací a školicí centrum pro odborníky z různých oblastí. Prostory mohou být upraveny pro konání seminářů, workshopů a školení.

Wellness studio: Zaměřte se na wellness a zdravotní péči tím, že přeměníte prostory na studio pro jógu, masáže nebo fitness. Nabídněte místní komunitě místo k relaxaci a péči o zdraví.

Tyto jsou jen některé z možností využití prostor ve druhém patře na ulici 28. října u Sýkorového mostu. Vaše kreativita a podnikatelská vize mohou otevřít ještě mnohem širší obzory.

nájem 2.NP : 20000,- = 233,5m2
zálohy na plyn= 7000,-
zálohy elektřina 3000,-
vodné stočné 1000,-
výtah v domě
podružné elektroměry a vodoměry, jednou ročně vyúčtování skutečné spotřeby, topená plynové kotle, jednou ročně propočet na pronajaté m2.
kauce jeden nájem včetně služeb.
Podrobnější informace vám sdělí makléř.

KategorieKanceláře
LokalitaOstrava
OkresOstrava-město
Plocha užitná233 m²
Počet podlaží5
Podlaží umístění2. NP
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObchodní a obytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Ostrava
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře