Prodej, Bytový dům, 460 m² - Chrudim, Široké schody

Široké schody, Chrudim - Chrudim II | 460 m²

ID 00006
Kontakt
8 200 000 Kč
včetně provize, včetně právního servisu

Nabízíme k prodeji zajímavou nemovitost v atraktivní lokalitě. Nachází se v ulici Široké schody v centru obce Chrudim. Tato nemovitost nabízí jedinečnou investiční příležitost pro všechny, kteří hledají stabilní a výnosnou investici. V budově se třemi podlažími se nachází v suterénu prostory pro obchod se sklady, v přízemí najdete dva menší byty 1+kk a komerční prostory ideální pro kanceláře a v druhém nadzemním podlaží jsou dva byty o dispozici 3+1 a 1+1. V podkroví je připraven kompletní projekt pro výstavbu tří bytů o dispozici 1+kk, 2+kk nebo 2+1, viz obrázek projektu ve fotogalerii, na který bylo vydáno stavební povolení v roce 2020.
Jedná se o prostornou budovu s mnoha možnostmi využití. Nemovitost je vhodná pro komerční i rezidenční využití. Její poloha je ideální na pronájem, což zaručuje pravidelný příjem. Díky výhodné poloze nemovitosti je zajištěna vysoká poptávka po pronájmu a tedy i vysoká návratnost investice. Nachází se přímo v centru obce Chrudim, což znamená, že je v blízkosti veškeré občanské vybavenosti. Obec nabízí příjemné a klidné bydlení, ale zároveň je dobře dostupná z okolních měst.
Nemovitost je ve stabilním stavu a připravena k rekonstrukci. Její výhodou je dostatek prostoru a světla, což umožňuje využití pro různé účely.
Tuto nemovitost vřele doporučujeme všem investorům, kteří hledají stabilní a výnosnou investici. V případě zájmu o prohlídku neváhejte kontaktovat makléře Michala

KategorieVila
LokalitaŠiroké schody, Chrudim - Chrudim II
OkresChrudim
VelikostAtypický
Plocha užitná460 m²
Plocha podlahová360 m²
Plocha pozemku231 m²
Plocha zastavěná231 m²
Plocha nebytových prostor100 m²
Počet podlaží4
Stav objektuV rekonstrukci
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
Poloha objektuV bloku
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObchodní a obytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Široké schody
Chrudim - Chrudim II
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře