Prodej, pozemky ke komerčnímu využití, Václavov u Bruntálu

Václavov u Bruntálu - Horní Václavov | 5 209 m²

ID 00054
Kontakt
prodáno
včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu

Nabízíme Vám na prodej pozemky o rozloze 5209 m2 ve Václavově u Bruntálu, kde se aktuálně provozuje samotná čerpací stanice. Jedná se o strategicky umístěnou lokalitu, která je situována u hlavního tahu průjezdem Václavova u Bruntálu.

Je to velmi oblíbená rekreační a turistická lokalita. Nedaleko odtud se nachází sjezdovka Čerťák v těsné blízkosti Dolních a Horních Moravic, kterou jistě využijete v zimě. Nebo jistě velmi rádi navštívíte Slezskou Hartu, Karlov, Karlovu Studánku nebo Malou Morávku.

Toto místo je tedy velmi frekventované a atraktivní nejen pro provozování čerpací stanice či výstavbu jiného komerčního objektu jako je například penzion, kde by tuto lokalitu jistě obdivovali vaši budoucí hosté. Může to třeba být výstavba nová moderní myčky nebo chybějícího v této lokalitě občerstvení, kavárny, kde si místní občané či turisté rádi sednou. Fantazii se meze nekladou!

V blízkosti je dostatečná občanská vybavenost jako hřiště, dětský koutek, autobusová zastávka, obchodní centrum.
Tato čerpací stanice včetně pozemků ve Václavově u Bruntálu je skvělá investiční příležitost, zvláště díky své výhodné poloze u hlavního tahu. Pokud Vás zaujala nabídka, kontaktujte mě, rád Vám zodpovím vaše dotazy

KategoriePozemky pro komerční výstavbu
LokalitaVáclavov u Bruntálu - Horní Václavov
OkresBruntál
Plocha užitná162 m²
Plocha pozemku5.209 m²
Plocha zastavěná162 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaKomerční

Lokalita

Václavov u Bruntálu - Horní Václavov
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře