Prodej, rodinný dům, Střelice, ul. Nová ulice

Nová ulice, Střelice | 330 m²

ID 00018
Kontakt
8 000 000 Kč
včetně DPH, bez poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Jedinečná příležitost ve Střelicích u Brna! Nabízíme Vám rodinný dům s bohatým příběhem a neuvěřitelným potenciálem. Tento dům v původním zachovalém stavu Vám přinese nejen útulné bydlení, ale také možnost vytvořit si svou vlastní životní kapitolu.

S celkovou podlahovou plochou 200 m2 nabízí tento dům dostatek prostoru pro celou Vaši rodinu. V přízemí se nachází útulný byt o dvou ložnicích a jedné obývací místnosti. V patře se rozprostírá prostorný třípokojový byt s moderním designem. Každá bytová jednotka nabízí své vlastní soukromí a dostatek místa pro každého člena rodiny.

Ale to není vše! Kromě samotného domu získáte také další budovu s podlahovou plochou 100 m2, kterou můžete využít podle svých představ. Může to být zázemí pro váš podnikatelský sen, ateliér pro Vaši tvůrčí práci nebo prostor pro koníčky, na které jste dosud neměli dostatek místa.

A co se týče venkovního prostoru, máte k dispozici zahradu o rozloze 160m2, která je ideální pro odpočinek, posezení s přáteli nebo pro zahradní zábavu pro celou rodinu. Zde si můžete vychutnávat čerstvý vzduch a užívat si klidu a pohody.

Rodinný dům v Střelicích u Brna nabízí skvělou lokalitu s možností blízkého spojení s Brnem, zatím však poskytuje odlehlý a klidný prostor pro Váš každodenní život. Můžete si užívat výhod moderního bydlení, aniž byste ztratili spojení s přírodou a okolními příjemnostmi.

Nechejte se vtáhnout do příběhu tohoto domu a objevte jeho potenciál. Přijďte si jej prohlédnout a začněte psát svou vlastní kapitolu v tomto úžasném domově. Nezapomeňte, že rodinný dům s další budovou a zahradou jako tento není jen o prodeji - je to příběh, který čeká, až ho napíšete.

KategorieRodinné domy
LokalitaNová ulice, Střelice
OkresBrno-venkov
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná330 m²
Plocha pozemku463 m²
Plocha zastavěná210 m²
Počet podlaží2
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
Umístění objektuRušná část obce
ZástavbaObytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Nová ulice
Střelice
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře