Prodej, pozemky ke komerčnímu využití, 3285m2, Václavov u Bruntálu

Václavov u Bruntálu - Horní Václavov | 3 285 m²

ID 00161
Kontakt
3 500 000 Kč
včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu

Nabízíme Vám na prodej pozemky o rozloze 3285 m2 ve Václavově u Bruntálu, kde se aktuálně provozuje samotná čerpací stanice. Jedná se o strategicky umístěnou lokalitu, která je situována u hlavního tahu průjezdem Václavova u Bruntálu.

Oblíbená rekreační a turistická lokalita, která se nachází u sjezdovky Čerťák v těsné blízkosti Dolních a Horních Moravic, kterou jistě využijete v zimě. Nebo jistě velmi rádi navštívíte Slezskou Hartu, Karlov, Karlovu Studánku nebo Malou Morávku.

Toto místo je tedy velmi frekventované a atraktivní nejen pro provozování čerpací stanice či výstavbu jiného komerčního objektu jako je například penzion, kde by tuto lokalitu jistě obdivovali vaši budoucí hosté. Může to třeba být výstavba nová moderní myčky nebo chybějícího v této lokalitě občerstvení, kavárny, kde si místní občané či turisté rádi sednou. Fantazii se meze nekladou!

V blízkosti je dostatečná občanská vybavenost jako hřiště, dětský koutek, autobusová zastávka, obchodní centrum.
Tato čerpací stanice včetně pozemků ve Václavově u Bruntálu je skvělá investiční příležitost, zvláště díky své výhodné poloze u hlavního tahu. Pokud Vás zaujala nabídka, kontaktujte mě, rád Vám zodpovím vaše dotazy

KategoriePozemky pro komerční výstavbu
LokalitaVáclavov u Bruntálu - Horní Václavov
OkresBruntál
Plocha pozemku3.285 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaKomerční

Lokalita

Václavov u Bruntálu - Horní Václavov
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře