Prodej, Pozemek pro bydlení, 4200 m² s chatou, projektem a stavebním povolením - Kostelec nad Černými lesy

Příční, Kostelec nad Černými lesy | 4 281 m²

ID 00035
Kontakt
prodáno
včetně DPH, bez poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Rádi bychom Vám nabídli ve výhradním zastoupení majitele ke koupi krásný stavební pozemek v klidné části obce Kostelc nad Černými lesy, Praha-východ.
Mírně svažitý pozemek o celkové rozloze 4281 m2 je napojen na elektřinu, odběr pitné vody zajištěn z místní studny a kanalizace řešena formou septiku. V r. 2024 bude pozemek napojen na kanalizaci a vodovodní řád. Mimo chaty je zde možnost i výstavby RD, na který je projekt i s platným stavebním povolením.

Součástí pozemku je několik letitých vzrostných stromů, pod kterými stojí nezkolaudovaná útulná dvoupodlažní chatka, kterou lze využít pro celoroční bydlení. V současné době probíhá žádost o dočasné zkolaudování.

K pozemku je příjezd zajištěn po asfaltové komunikaci a po nezpevněné asi 100m dlouhé cestě přijedete přímo k chatě.

Přes prostornou krytou verandu můžete vstoupit do domu. V přízemí najdete obývací pokoj, kuchyňský kout, ložnici a společnou toaletu se sprchou. Po krásných dřevěných schodech vystoupáte do patra, kde jsou dva pokoje. Výhodou jednoho z nich je vstup na balkon s krásným výhledem do zeleně.
Součástí každé místnosti je klimatizační jednotka, která slouží v létě na chlazení a v zimě na vytápění domu. V domě lze využít i přípravu na krbová kamna a dům vytápět tuhým palivem.

Největší předností této nemovitosti je její místo. Klid uprostřed přírody, slunce, které svítí na pozemek celý den, les plný hub, koupání a rybaření pouhé 3 km vzdálených Kozojedech, mnoho turistických a cyklistických tras v Národní přírodní rezervaci Voděradské Bučiny a mnoho dalších… To vše splňuje toto překrásné místo.
Samozřejmostí je i plná občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti. Mateřská škola, základní škola, lékař, pošta, potraviny, restaurace, dětské hřiště, tělocvična,…
A kdyby Vám snad chyběl ruch velkoměsta, bez problému najdete na Pražský okruh i dálnici a za 30 min jízdy autem jste v centru Prahy.

Soubory ke stažení:

video YouTube
KhvAynMpD18_22
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaPříční, Kostelec nad Černými lesy
OkresPraha-východ
Plocha pozemku4.281 m²

Lokalita

Příční
Kostelec nad Černými lesy
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře