Prodej, chata, Zlatý Potok, Jeseníky

Malá Morava - Zlatý Potok | 280 m²

ID 00017
Kontakt
18 000 000 Kč
včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Na prodej se nabízí horský dům Zlatý Potok nacházející se na úpatí Jeseníků vedle stejnojmenné vesničky. Svým vlastníkům nabídne klidné, útulné a jedinečné místo v samém srdci panenské přírody Dolní Moravy. Díky svému zasazení vybízí v letních měsících k výletům či jízdě na kole. V zimě pak díky své poloze v téměř 700 metrech nad mořem k běžkování přímo od prahu Vaší domácnosti nebo sjezdovému lyžování, které je do 10 minut autem. Horský dům Zlatý potok je vždy přichystán k odpočinku po náročném dni.

Na třech podlažích za fasádou ze surového dřeva a kamene se schovává prosvětlená a zateplená luxusní novostavba odpovídající nejvyššímu standardu. V suterénu se nachází relaxační zóna s honosně vybaveným wellnessem se saunou a privátní koupelnou z kvalitních materiálů, odrážející lokální horské podmínky.

Schodiště Vás vynese do hlavní prosvětlené místnosti s dokonalou dispozicí zahrnující koupelnu, ložnici a prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem. Až pohlednicové výhledy nabízí velkoformátová okna od podlahy ke stropu, která společně s průhledem do podkroví zajišťují dostatek slunečního světla po celý den. Místnosti dominuje elektricky ovládaná krbová vložka. Ta ve spojení s dřevěnou podlahou a čerstvým horským vzduchem zajistí pohodu Vaší rodiny po celý rok.

Ke spánku ulehnete ve druhém patře v jedné ze 3 velkorysých ložnic s překrásnou sdílenou koupelnou. Volně stojící luxusní vana a obklad z tmavého kamene navozuje až éterickou atmosféru, ze které se Vám nebude chtít odejít.

Početnější návštěvy ubytujete ve 3 podkrovních ložnicích, které díky svému umístění přímo pod střechou ukolébají kohokoli. Majitelé zajisté ocení 3 koupelny, které se nacházejí v každém patře. Podlahové vytápění s regulací v každé místnosti přes aplikaci mobilního telefonu zajišťuje tepelné čerpadlo. Kamerový a zabezpečovací systém s přístupem přes mobilní telefon je samozřejmostí.

Horský dům Zlatý potok se svým luxusním provedením a jemným zasazením do lokální přírody skvěle hodí na celoroční aktivity, turistiku i odpočinek. Jeseníky a oblast Dolní Moravy je známa svou panenskou přírodou a množstvím jeskyní. Navštívit můžete Jeskyně Na Pomezí nebo Tvarožné díry. Milovníci kultury zamíří na Zlatokopecký skanzen nebo na zámek Velké Losiny, který nabídne mimo historie i termální lázně. Pro ty fyzicky zdatnější je tu vodní elektrárna Dlouhé Stráně nebo nově zbudovaný největší visutý most na světě. Jeseníky nabízí zážitky na nebi i pod zemí. Vychutnejte si dechberoucí výhled z nejdelšího visutého mostu na světě, ke kterému je cesta lemována lehkým opevněním z dob druhé světové války, nebo se vydejte se svými dětmi ulovit poklad horského vládce Stamichmana do podzemní štoly Stamichštajn. Svůj výlet můžete zakončit v místním Fauna parku nebo návštěvou známých jízdáren.

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost vlastnit luxusní moderní chatu v tiché a malebné krajině Jeseníků. Neváhejte, domluvte si prohlídku a získejte svůj vlastní kousek ráje!

KategorieChata
LokalitaMalá Morava - Zlatý Potok
OkresŠumperk
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná280 m²
Plocha pozemku1.680 m²
Plocha zastavěná110 m²
Počet podlaží2
Stav objektuNovostavba
BudovaDřevěná
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuPolosamota
ZástavbaRekreační

Lokalita

Malá Morava - Zlatý Potok
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře