Prodej byt 4+kk, 93 m² s terasou a zahradou - Liteň

Liteň | 93 m²

ID 00134
Kontakt
10 623 000 Kč
včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Představujeme vám developerský projekt FLATHOUSE KARLŠTEJN. Stavba rodinných domů se bude nacházet v městysu Liteň, v okrese Beroun ve Středočeském kraji. Stavbou 4 samostatných rodinných domů vznikne 10 bytových jednotek se zahradami, garážemi a parkovacím stáním. Příjezd k bytovým domům bude po již vybudované silnici na ulici Pirnerova. Pokud Vás nabídka zaujme, určitě volejte, abyste si mohli zajistit případné úpravy na míru.

Liteň je městys v okrese Beroun ve Středočeském kraji. Leží v Hořovické pahorkatině, respektive Karlštejnské vrchovině, zhruba 4,5 km jihozápadně od národní kulturní památky hradu Karlštejn, přibližně 15 km jihovýchodně od Berouna a 42 km jihozápadně od Prahy. Žije zde přibližně 1 200 obyvatel. K Litni patří osady Běleč, Leč a Dolní Vlence, kde nad místními obyvateli převažují chataři. Část území městyse Liteň leží v chráněné krajinné oblasti Český kras.
Městys Liteň zřizuje základní školu, mateřskou školu, kino, knihovnu a muzeum. Je zde zajištěna základní lékařská péče: pravidelně zde ordinuje praktický lékař pro děti i dospělé a zubař. Pro sportovní využití je k dispozici fotbalové hřiště a tenisové kurty. V Litni je také restaurace, obchod s potravinami, autobusová zastávka i železniční stanice.

KategorieByty 4+kk
LokalitaLiteň
OkresBeroun
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná93 m²
Plocha podlahová118 m²
Plocha zahrady209 m²
Počet podlaží2
Podlaží umístění1. NP
Stav objektuVe výstavbě
BudovaCihlová
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Liteň
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře